Kim jesteśmy?
Rzucamy wyzwanie tradycyjnym instytucjom pożyczkowym

UnionBANQ jest marką Grupy Finansowej eBanknot Polska Grupa Kapitałowa, działającej już od paru lat jako pośrednik finansowy na polskim rynku. Grupa eBanknot jest uznanym i często wybieranym operatorem finansowym przez Klientów. Model grupy oparty jest głównie na sprzedaży bezpośredniej produktów pożyczkowych oraz kredytów we własnych placówkach terenowych, zlokalizowanych w całej Polsce.  Mając wieloletnie doświadczenie w branży oraz solidną pozycję na rynku postanowiliśmy rzucić wyzwanie firmom pożyczkowym, specjalizującym się w sprzedaży pożyczek online i poprawić efektywność pożyczania pieniędzy przez internet oraz jakość obsługi Klienta online.

Utworzyliśmy unikalną platformę sprzedażową UnionBANQ, dyskont finansowy, gdzie główną przewagą konkurencyjną jest indywidualne dopasowanie produktu pożyczkowego do Klienta oraz zwiększenie elastyczności spłat, uwzględniając bieżącą sytuację finansową pożyczkobiorcy.

Wynieśliśmy Klienta do centrum uwagi, tworząc model bardziej efektywny, wygodny i szybszy. Produkt pożyczkowy stał się przez to tańszy, a warunki spłaty bardziej komfortowe. Pożyczka mądrze ograniczona.

kim jestesmy - budynek 250px

Maksymalnie obniżyliśmy wszystkie opłaty związane z zaciągnięciem pieniędzy przez internet. Wynegocjowane prowizje z bankami oraz koszty przelewów to wszystko pozwoliło na stworzenie niskokosztownego modelu pożyczania.

union banq logo sz. 140px

bez ramki strona glowna 600px

bez ramki jak pozyczyc 600px

ramka kim jestesmy 600px

bez ramki skontaktuj sie z nami 600px

Masz pytanie?
728 406 834kola zebate

Kim jesteśmy?
Rzucamy wyzwanie tradycyjnym instytucjom pożyczkowym

UnionBANQ jest marką grupy finansowej eBanknot Polska Grupa Kapitałowa, działającej już od paru lat jako pośrednik finansowy na polskim rynku. Grupa eBanknot jest uznanym i często wybieranym operatorem finansowym przez Klientów. Model grupy oparty jest głównie na sprzedaży bezpośredniej produktów pożyczkowych oraz kredytów we własnych placówkach terenowych zlokalizowanych w całej Polsce.  Mając wieloletnie doświadczenie w branży oraz solidną pozycję na rynku grupa finansowa eBanknot postanowiła rzucić wezwanie firmom pożyczkowym, specjalizującym się w obsłudze klienta online i stworzyć unikalną platformę sprzedażową, gdzie główną przewagą konkurencyjną będzie dostępność produktu, jego cena oraz indywidualne podejście do Klienta.

Powstał unikalny dyskont finansowy, marka oraz platforma operacyjna UnionBANQ.

Wynieśliśmy Klienta do centrum uwagi, tworząc model bardziej efektywny, wygodny i szybszy. Produkt pożyczkowy stał się przez to tańszy, a warunki spłaty bardziej komfortowe. Pożyczka w UnionBANQ to nie tylko zobowiązanie finansowe dodatkowo pakiet innych korzyści. Klient UB może liczyć na ofertę jeszcze długo przez konkurencję nie zaproponowaną.

Stworzyliśmy niskokosztowny model pożyczania pieniędzy. Maksymalna obniżka wszystkich opłat związanych z zaciągnięciem pieniędzy przez internet. Wynegocjowane prowizje z bankami, koszty przelewów to wszystko pozwoliło na stworzenie nowego produktu, tańszego od wszystkich. A dzięki długotrwałym relacjom z Klientami i gwarancją najlepszej oferty jest możliwe..